Сьогодні педагоги нашої гімназії долучилися до написання радіодиктанту національної єдності, приуроченого до Дня української писемності та мови. Це гарна традиція, що об’єднує всіх, хто любить і шанує рідне слово. Учителі з ентузіазмом перевіряли власні знання, відчували гордість за красу, мелодійність і …