Напередодні осінніх канікул у нашій гімназії проведено бесіди з безпеки життєдіяльності. Учням нагадали про правила дорожнього руху, поведінку біля водойм, пожежну безпеку, а також про обережність при виявленні невідомих предметів. Окрему увагу приділили питанням інформаційної безпеки та відповідальній поведінці в …