Флешмоб “Я — частинка міста”

Учні 5-А класу долучилися до флешмобу “Я — частинка міста”, приуроченого до Дня міста Запоріжжя! Наші п’ятикласники із задоволенням розповіли, як кожен із них робить своє місто кращим — дбають про чистоту, допомагають іншим, висаджують квіти, прикрашають подвір’я та дарують …