Головний сайт Українського центру оцінювання якості освіти. на ньому ви можете знайти повну офіційну інформацію стосовно ЗНО: нормативні документи, календар проведення ЗНО, програми з предметів тестування, зразки завданнь та інше.

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО)

Загальна інформаціяДніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО) – це державна установа, яка здійснює зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на певному освітньому рівні, та проводить моніторингові дослідження якості освіти.Докладніше…
Територія обслуговуванняДніпропетровська та Запорізька області (відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.10.2015 № 1107 «Про закріплення зон обслуговування за регіональними центрами оцінювання якості освіти»)
Основні завданняПідготовка і проведення у Дніпропетровській та Запорізькій областях зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), вступних випробувань до магістратури із застосуванням технологій ЗНО, моніторингових досліджень якості освіти, незалежного тестування учасників сертифікації педагогічних працівників.
КонтактиДиректор: Горбенко-Хвастунова Марина МихайлівнаПоштова адреса: вул. Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083Телефони: (068)151-16-43, (056)790-24-99, (056)790-24-97 (факс)Сайт: https://www.dneprtest.dp.ua
e-mail: rc.dnepr@dp.testportal.gov.ua