Вітаємо учасників форуму

Представники нашого навчального закладу є постійними учасниками екологічних заходів, що проводяться у нашому містi. V Спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум не став виключенням.

 Захід об’єднав експертів з питань охорони довкілля, представників бізнесу, науки, освіти і всіх небайдужих до питань екології громадян.

Організаторами виступили Запорізька міська рада і Запорізька торгово-промислова палата. Захід підтримали Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України, Комітет підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України, ЗОСПП(Р) «Потенціал».

Протягом трьох днів на 14-ти основних локаціях виступили близько 100-та спікерів з України, а також Великої Британії, Грузії, Естонії, Німеччини, Угорщини, Чехії. У виставковій залі працювали спеціалізовані виставки «Еко», «Енергозбереження».

Щоденно заходи форуму відвідували близько 600 учасників. До онлайн-трансляцій приєдналися понад 1500 глядачів.

Головна тема форуму – впровадження локальних ініціатив у контексті Європейського зеленого курсу. Адже ця тема об’єднує сьогодні світ, країни і міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *