Психологічний тренажер для підлітків

У межах співпраці між Управлінням ювенальної превенції та благодійної організації «Благодійний фонд «ХепіМайндХелп», яка має сталий досвід співпраці з Міністерством оборони України, Міністерством освіти і науки України, є членом групи охорони психічного здоров’я при Всесвітній організації охорони здоров’я в України, створено онлайн-тренажер «Психологічний тренажер для підлітків», який також може стати в нагоді й дорослим, оскільки містить розділи із вправами для різних вікових категорій.

Інструкція щодо використання онлайн-тренажера
«Психологічний тренажер для підлітків»

  1. Вправи у розділі «Психологічний тренажер для підлітків» надаються безкоштовно.
  2. У додатку також можна знайти макет для друку та розповсюдження в соціальних мережах, на відомчих інтернет сторінках, групових чатах, тощо з QR- кодом, який переадресує на потрібний розділ.
  3. Запропонований у додатку QR-код веде до розділу «Психологічний тренажер для підлітків» за посиланням: https://liappymind.helphttps://happymind.help/teen/
  4. Рекомендований вік для самостійного використання підлітками починаючи з 13-14 років.
  5. Для школярів молодшої вікової категорії (7-12 років) рекомендується використання тренажера разом із батьками (опікунами) чи фахівцями з психологічного здоров’я.
  6. Користувачі можуть використовувати онлайн-тренажер самостійно на будь-якому мобільному пристрої, планшеті або комп’ютері.
  7. Вправи можливо робити у випадковому порядку щодня або за потреби.
  8. Запропоновані тренувальні вправи мають профілактичний ефект для самостійного поліпшення психологічного здоров’я, водночас у разі ознак психічних захворювань, необхідно звернутися до кваліфікованого спеціаліста.
  9. Розроблені у розділі «Психологічний тренажер для підлітків» завдання дозволяють покращити психологічний стан в цілому та зокрема у разі наступних проблем: початкова депресія (втома, погіршення стану здоров’я, злість та дратівливість тощо); стрес, пригніченість; тривожність (емоційне хвилювання); апатія (відсутність почуттів); сум (невеселий важкий настрій); порушення сну та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *