Про вручення здобувачам освіти, які перебувають за межами України, документів про базову середню та повну загальну середню освіту.

Наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства закордонних справ України від 09 червня 2022 року № 538/192 затверджено Порядок міжвідомчої взаємодії з питань вручення здобувачам освіти, які перебувають за межами України, документів про базову середню освіту та повну загальну середню освіту, виданих в умовах воєнного стану в Україні (далі – Порядок).
Цим Порядком визначено механізм вручення випускникам, які перебувають за межами України, документів про базову та повну загальну середню освіту та додатків до них, виданих закладами освіти впродовж дії воєнного стану в Україні чи окремих її місцевостях, оголошеного у встановленому порядку.

З метою організації надання випускникам документів про освіту міжвідомчу взаємодію здійснюють Міністерство освіти і науки України, Міністерство закордонних справ України, органи управління у сфері освіти обласних, Київської міської військових адміністрацій та закордонні дипломатичні установи України (далі – ЗДУ).
Вручення випускникам документів про освіту в закордонних дипломатичних установах України здійснюватиметься на підставі заяви, яка має подаватися до закладу загальної середньої освіти, який замовив документ про освіту. Заява може бути подана одним з батьків, опікуном, іншим законним представником, родичем здобувача освіти або повнолітнім здобувачем освіти, а в окремих випадках – самим здобувачем освіти.

Наказ МОН та МЗС , Щодо наказу _538_192_від_09.06.2022

Зразок заяви

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.