Організація освітнього процесу з 14.04.2021

Відповідно до рішення регіональної комісії ТЕБ від 12.04.2021 року № 11 та протоколу педради від 13.04.2021 № 14  навчання учнів з 14 квітня  2021 року буде здійснюватися наступним чином:

1. Освітній процес для учнів 1-4 класів та 5-11 класів буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання. Наказ № 81 від 13.04.2021р., протокол засідання педради

2. Основні платформи для організації освітнього процесу з використанням дистанційних технологій є:

– Сайт закладу “Дистанційне навчання”: розклад ON/OFF, інформування (САЙТ);

– Платформа “Нові знання”: електронний журнал, електронний щоденник;

– Проведення онлайн (ON) уроків: Відеозустрічі  ZOOM; розклад уроків

– Проведення OFFLINE (OFF) уроків: «Нові знання» –  публікація завдань, презентацій, відео, тестів, прикріплення робіт учнями, перевірка, оцінювання, коментування;

– Оперативне інформування через Viber;

– Альтернативні форми організації навчання  визначені: телефонні дзвінки, Messenger , Telegram.

3. Режим роботи, розклад уроків розміщено на сайті закладу в розділі – Дистанційне навчання.

 Відповідно до «Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти» (наказ МОН від 08.09.2020 № 1115: педагогічні працівники самостійно визначають режим (синхронний або асинхронний) проведення окремих навчальних занять. При цьому не менше 30 % навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі).

  • Домашні завдання розміщуються на сайті NZ «Нові знання»  з обов’язковим інформуванням про кінцевий термін їх виконання.

Допустимий обсяг домашнього завдання на 1 навчальний день 

  •  1—2 – не рекомендовано
  •  3-5 класи – 1 год.
  •  6-9 класи – 1,5 год.
  •  10-11 класи 2 год.
    • Електронний журнал заповнюється вчителями в день проведення уроку (зміст уроку, домашнє завдання, поточні оцінки), оцінки за письмові роботи виставляються до наступного уроку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.