Грант на навчання

У рамках президентської програми розвитку ІТ освіти серед школярів запрошуємо взяти участь у реалізації всеукраїнського грантового проекту, допомогу в якому надає європейський фонд, а засновниками є IT Академія IABS та Міжнародна асоціація бізнесу та стартапів.

ГО «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ БІЗНЕСУ ТА СТАРТАПІВ» – це Організація, метою якої є сприяння         підвищенню рівня знань інформаційних технологій у населення, формування компетентності у сфері підприємництва, сприяння створенню та реалізації стартапів. 

  Основним напрямом діяльності є організація навчання у сфері інформаційних технологій та підприємництва. 

     Наша Організація є партнером IT Академії IABS, яка є автором унікальної програми навчання, розробленої спільно з кращими фахівцями-практиками з різних країн. 

    IT Академія IABS – це компанія, яка вже 5 років на ринку і має заслужений авторитет. Наша компанія має команду професіоналів. Сфера інформаційних технологій – одна з небагатьох, яка продовжує зростати навіть в умовах нестабільності. Тому IT Академія обрала шлях активного розвитку по всій Україні.

 Учні отримають можливість:

  • практикуватися у кращих ІТ компаніях України та світу;
  • прийняти участь у обласних, Всеукраїнських конкурсах та змаганнях  в ІТ сфері, чим піднімуть освітній статус закладу освіти;
  • отримати чудовий старт у професійній діяльності;
  • По закінченню курсу, учні отримують сертифікати спеціалістів та нову професію.

Грант на навчання від 9 до 14 років (https://drive.google.com/file/d/1lS6U_MqAuB1halO0kmgOOyDjRp3mIMnI/view?usp=sharing)

– Грант на навчання від 14 років (https://drive.google.com/file/d/1Bc1q9numxNtygfvmnY9G0a-Gg4gbFBMv/view?usp=sharing)


Форма для заповнення батькам – https://forms.gle/CSLBHWSgnsDUxdZm8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.